Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Weber jaunumi

Grīdas materiālu ietekme uz iekštelpu gaisa kvalitāti

Uzzini kāpēc tieši Weber.vetonit 3100, 4150, 4310 grīdas līdzināji ir vispiemērotākie grīdas izlīdzināšanai, pirms līmējamo grīdas segumu uzklāšanas.

Celtniecības produktu ražotājs “Saint-Gobain” – 350 iemesli ticēt nākotnei!

Šī gada oktobrī celtniecības produktu ražošanas uzņēmums “Saint-Gobain” atzīmēja savas pieredzes 350. gadadienu. Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē pulcējot nozares pārstāvjus, sadarbības partnerus, esošos un bijušos darbiniekus, tika godināti spēcīgā franču izcelsmes uzņēmuma sasniegumi Latvi...

Audzēkņu profesionālās meistarības konkurss „Apdares darbi”

„Rīgas Valsts tehnikums” Laidzes struktūrvienībā 5. un 6. novembrī notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss „Apdares darbi”, kas pulcēja dalībniekus no deviņām izglītības iestādēm. Viņu veikumu vērtēja būvniecības profesionāļi, tai skaitā Weber.

Visi jaunumi

Bukleti, brošūras par WEBER piedāvāto produkciju

Tehniskā dokumentācija

Par produktu piegādes nosacījumiem sazinieties ar mūsu loģistiku

Izvēlieties sev piemērotākos toņus šuvotājiem, silikoniem, apmetumiem un mūrjavām!

Noderīgas pamācības produktu izmantošanā un jaunumi par WEBER!