Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Jaunumi

Ar Weber - Dari pats!

18 septembris 2017

Speciāli izstrādāta produktu līnija pašrocīgai mazu remontdarbu veikšanai.

Weberfloor 110 Fine

17 augusts 2017

Būvmaisījums betona grīdu smalkai izlīdzināšanai un nogludināšanai pirms nobeiguma pārklājuma uzstādīšanas. Aizstāj weber.vetonit 4150 ar savām uzlabotajām īpašībām!

Fibo Efekt

13 jnijs 2017

Turpinot attīstīt materiālu sortimentu, Saint-Gobain, FIBO bloku ražotājs Baltijas tirgū, ar šo gadu piedāvā FIBO blokus ar jaunām, efektīvām īpašībām – FIBO Efekt blokus. Tie sevi jau ir pierādījuši gan Skandināvijas, gan Baltijas valstīs ar savām FIBO bloku priekšrocībām ēku sienu būvniecībā.

Grīdas materiālu ietekme uz iekštelpu gaisa kvalitāti

13 aprlis 2016

Uzzini kāpēc tieši Weber.vetonit 3100, 4150, 4310 grīdas līdzināji ir vispiemērotākie grīdas izlīdzināšanai, pirms līmējamo grīdas segumu uzklāšanas.

Celtniecības produktu ražotājs “Saint-Gobain” – 350 iemesli ticēt nākotnei!

20 decembris 2015

Šī gada oktobrī celtniecības produktu ražošanas uzņēmums “Saint-Gobain” atzīmēja savas pieredzes 350. gadadienu. Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē pulcējot nozares pārstāvjus, sadarbības partnerus, esošos un bijušos darbiniekus, tika godināti spēcīgā franču izcelsmes uzņēmuma sasniegumi Latvi...

Audzēkņu profesionālās meistarības konkurss „Apdares darbi”

9 novembris 2015

„Rīgas Valsts tehnikums” Laidzes struktūrvienībā 5. un 6. novembrī notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss „Apdares darbi”, kas pulcēja dalībniekus no deviņām izglītības iestādēm. Viņu veikumu vērtēja būvniecības profesionāļi, tai skaitā Weber.

Grīda navtikai līnija projektā

8 oktobris 2015

Ilgtspējīga būvniecība ir veids, kā, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskos risinājumus un celtniecības materiālus, radīt jaunas videi draudzīgas ēkas. Tā ir iespēja dzīvot dabiskāk, neatsakoties no mūsdienās ierastajām ērtībām un dzīves kvalitātes. Tā ir iespēja samazināt ēkas ekspluatācijas izmaksas, t...

Saint-Gobain 350!

11 septembris 2015

Weber ir lepns būt par vienu no Saint-Gobain vadošajiem zīmoliem, kas nodrošina augstas efektivitātes materiālus un celtniecības risinājumus būvniecības nozarē. Šogad mēs aicinām klientus pievienoties mums Saint-Gobain 350. gadadienas svinēšanā!

Par godu 350.gadu jubilejai, Saint-Gobain nāk klajā ar interaktīvu spēli! (copy 1)

8 jnijs 2015

Saint Gobain atkal demonstrē savas spējas pārsteigt un ieviest jaunas inovācijas izveidojot mobilo spēli: World350. Tā ir brīvi pieejama visur pasaulē. Worls350 ir speciāli veidota viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Konkurss "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015"

6 maijs 2015

Šogad energoefektivitāte tiks vērtēta renovētām daudzdzīvokļu ēkām, daudzdzīvokļu ēkām - jaunbūvēm, sabiedriskām ēkām, vienģimenes ēkām un industriālām ēkām. Līdz š.g. 15. maijam vēl var iesniegt pieteikumus konkursā „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015”.