Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Ar Weber - Dari pats!

18 09 2017

Speciāli izstrādāta produktu līnija pašrocīgai mazu remontdarbu veikšanai.

Lai uzturētu mājsaimniecību kārtībā, laiku pa laikam nepieciešami nelieli remontdarbi:te flīze vairs labi neturas, tur kāpnēm stūris apdrupis, arī krāsns
kurtuvē plaisa parādījusies... Šādās reizēs meklēt un algot meistarus neatmaksājas,labāk darbus veikt pašam, ņemot talkā speciāli maziem amatniecības darbiem izstrādātos weber ‘‘Dari pats’’ produktus.

Ar tiem viss notiek ātri un vienkārši! Tehnoloģiski uzlabotajiem būvmaisījumiem ir universāls pielietojums, pārsvarā piemēroti gan iekštelpām, gan āra darbiem. Parocīgie, divus gadus derīgie iepakojumi ļaus nestaipīt smagos maisus, kam lielākā daļa satura beigās tā arī netiks izmantota.

Produktu samazinātais putekļu daudzums neliks mājokli pārvērst par netīru būvlaukumu. Ieskaties šeit un atrodi savām vajadzībām piemērotāko produktu!

Pilno "Dari pats" produktu klāstu vari aplūkot arī produktu bukletā.