Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Kas mēs esam?

Weber ir daļa no Saint-Gobain, kas ir viena no 100 lielākajām industriālajām grupām pasaulē, kas Parīzē reģistrēta jau 1665. gadā. Tā nodarbina 195 000 darbinieku 64 valstīs un visas grupas apgrozījums ir 42 miljardi EUR gadā. Savukārt, Weber, kā Saint-Gobain  meitas uzņēmums, būvmateriālu sektorā nodarbina 10 000 cilvēku 48 valstīs.

Weber ir vadošais fasāžu, mūrjavu, flīžu līmju un  grīdas sistēmu ražotājs.

Weber saistības

Inovatīvu risinājumu un pakalpojumu piedāvājums, pamatojoties uz zināšanām par vietējo tirgu un starptautisko pieredzi

Izpratne par klientu vēlmēm
Vietējās rūpnīcas reģionā padara  produktus un pakalpojumus pieejamākus
Labas zināšanas par mūsu klienta darbu ļauj precīzāk atbildēt uz klientu vajadzībām

Rūpes par vidi 
Videi draudzīgu izejvielu izvēle
Energo-efektīvu risinājumu klāsts, piemēram, fasādēm
ISO 14 001 sertifikāts

Inovācijas ir Weber stiprā puse, garantējot efektivitāti, kvalitāti un konkurētspēju
Risinājumi nevis tikai produkti. Nebūs  jāuztraucas par produktiem, dažādiem risinājumiem un produktivitāti darba vietā. Apmācību programmas klientiem par mūsu jaunajiem produktiem un risinājumiem
 

Weber vēsture

  • 1900. gadā Francijā tika dibinātas divas kompānijas Weber un Broutin . George Weber un Jean-Baptiste Broutin savās rūpnīcās Parīzē ražoja apmetumus uz ģipša un kaļķa bāzes. Kompānijas apvienojās 1927.g.
  • 1946. gadā pēc Otrā Pasaules kara kompānija strauji auga, piedaloties ēku atjaunošanā.

  • 1970. gadā uzņēmums kļuva par Poliet grupas daļu.

  • 1982. gadā  Weber un Broutin izaugsme turpinājās Eiropas tirgū.

  • 1990. gadā Weber paplašinās Eiropā: Itālijā, Vācijā, Austrumeiropā...
  • 1996. gadā Weber pievienojās Saint-Gobain Grupai kā Saint-Gobain Weber.

  • 1998. gadā tiek pārņemts Quartzolit un Concreto Dienvidamerikā. Tai pat laikā Āzija kļuva par  būtisku attīstības zonu ārpus Eiropas, ar pārstāvniecībās Taizemē, Ķīnā un Malaizijā.

  • 2008. gadā Saint-Gobain pievieno Maxit Grupu, paplašinot Weber klātbūtni Ziemeļvalstīs un Baltijā, tālāk nostiprinoties Vācijā, Beneluksa valstīs, Centrālā un Austrumeiropā, Krievijā un Ķīnā.

  • 2009. gadā  Saint-Gobain Weber, izveidojot kopuzņēmumu ar SODAMCO Tuvos Austrumos, paplašinājās, rodot labas iespējas attīstībai Libānā, Sīrijā, Jordānijā, Kuveitā, Sauda-Arābijā, Katarā un Apvienotajos Arābu Emirātos.

Weber zīmols

Weber zīmols ietver dažādus uzņēmumus, kas savu produkciju ražo vairāk kā  200 rūpnīcās 42 valstīs. Lai gan daudzi no mūsu zīmoliem ir pasaules līderi savā jomā, tie labi darbojas arī Latvijas tirgū, apmierinot vietējā tirgus prasības, ceļot ražotnes reģionā un nodarbinot vietējos iedzīvotājus, tā veicinot vietējās ekonomikas izaugsmi.