Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Weber Latvijā

Latvijas būvmateriālu tirgū ar pilnvaroto dīleru tīkla starpniecību piedāvājam pasaulē plaši pazīstamos Weber produktus - mūsdienīgus celtniecības un iekšējās apdares materiālus.

No 1996. gada Latvijā ir labi zināmi populārie FIBO keramzītbetona bloki, keramzīts, pārsedzes, skursteņu sistēmas, kā arī WEBER (bij. maxit) fasāžu sistēmas, flīžu līmes, grīdas līdzinātāji, gruntis, apmetumi, špakteles, remontjavas, betoni un mūrjavas.

 Šie produkti tiek piegādāti no Saint-Gobain Grupas rūpnīcām Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā, Vācijā, u.c.

Weber Latvijā ir sertificēts pēc ISO 9001 un 14 001 standartiem. Kvalitātes politikas pamatā it klientu vēlmju apmierināšana, darbojoties būvmateriālu sfērā. 

Weber komanda strādā, lai veidotu ilgtermiņa draudzīgas biznesa attiecības ar saviem klientiem.