Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Latvijas Nacionālā Bibliotēka

Ēkā Mūkusalas ielā 3 jeb Gaismas pilī Latvijas Nacionālā bibliotēka atrodas kopš 2014. gada. Bibliotēkas ēku projektējis pasaulē atzītais latviešu izcelsmes arhitekts Gunārs Birkerts (ASV) un tā ir viena no nozīmīgākajām kultūras būvēm 21. gadsimtā Latvijā.

Ēka nodota ekspluatācijā 2014. gada 6. jūnijā, atvērta apmeklētājiem 12. jūnijā, bet oficiāla ēkas atklāšana notika 29. augustā."Gaismas pils" kopējās izmaksas sastādīja 268 miljonus eiro.

Nacionālās bibliotēkas ēka Rīgā iecerēta kā Latvijas bibliotēku tehnoloģiskais un informatīvais centrs. Līdz ar to bibliotēkas klienti ir ne tikai Gaismas pils apmeklētāji, bet arī visi pārējie valsts iedzīvotāji, kas izmanto bibliotēku pakalpojumus.

*Avots: Delfi.lv. Atjaunināts: 2014. gada 9. jūnijā.Delfi.lv (2014. gada 11. jūnijā). Atjaunināts: 2014. gada 12. jūnijā.

Asociētā kategorija

  • Jaunceltnes
  • Rīga
  • Publiskās iestādes

Saistītie produkti

weber M 100/600

weber M 100/600

Cementa mūrjava

weber.vetonit MD16

weber.vetonit MD16

Akrila dispersijas grunts grīdām