Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Dari pats!


Weber "Dari pats" produktu klāsts ar sausajiem maisījumiem, kas pieejami nelielos iepakojumos, piedāvā produktus mājas remontam vai radošām izpausmēm interjera uzlabošanai.

Sausais betona maisījums radošajām izpausmēm, ar formēšanas vai liešanas paņēmienu veidojot telpiskus, dekoratīvus objektus - dekoratīvus traukus, puķu podus, svečturus, dārza skulptūras.

Universāla līme keramikas un dabīgā akmens flīžu līmēšanai uz ģipškartona un betona virsmām. Izmantojama gan iekšdarbos, gan āra darbos.

 

 

Ātri žūstoša, smalkgraudaina špakteļmasa betona un dažādu mūru remontam.

 

 

 

 

Karstumizturīga (līdz 1200 °C) mūrjava krāsnīm, kamīniem, plītīm, āra griliem un citām kurtuvēm no šamota ķieģeļiem.

 

 

 


Java rupjāku betona konstrukciju remontam, lai aizdarinātu robus, plaisas, izdrupumus. Izmantojama gan iekšdarbos, gan āra darbos.

Smalkgraudaina remonta java plaisu aizdarināšanai, likvidējot dūmu noplūdes kurtuvēs, dūmeņos. Karstumizturība līdz 1300 °C 

Idejas iedvesmai