Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber FireMortar

Karstumizturīgā mūrjava (līdz +1200oC) malkas krāšņu kurtuvju mūrēšanai.

Produkta informācija

Par produktu

Karstumizturīgā java malkas krāšņu kurtuvju mūrēšanai no ugunsdrošajiem (šamota) ķieģeļiem. Izstrādāta speciāli apkures krāsnīm, kamīniem, saunām un cepeškrāsnīm. Nav piemērota dārza griliem, dedzināto māla ķieģeļu mūrēšanai un lielu plaisu aizpildei.

Pozitīvās īpašības

  • Maksimālā temperatūra - līdz +1200°C 
  • Ātri un viegli iestrādājama
  • Īpašs sastāvs, kas ķīmiski sasaistās pie +700°C

Iestrāde

Iestrāde

Kurtuvju mūrēšanai obligāti jāizmanto tam paredzētie ugunsdrošie jeb šamota ķieģeļi. Ķieģeļiem jābūt attīrītiem no gružiem, putekļiem un eļļām. Iestrādes laikā gaisa un ķieģeļu temperatūrai ir jābūt virs +5C.

Sauso maisījumu jāsajauc tikai ar tīru ūdeni. Vispirms viena maisa saturam jāpievieno apmēram 0,5 litri ūdens un jāmaisa ar mikseri vai lāpstiņu 3-5 minūtes. Pēc tam maisījumu apmēram 30 minūtes jānostādina, jāpievieno 0,3-0,4 litri ūdens un vēlreiz rūpīgi jāizmaisa, līdz tiek iegūta apstrādājama, viendabīga masa bez javas sabiezējumiem. Ūdeni nedrīkst pievienot vairāk kā norādīts - tas samazina materiāla saķeres īpašības. No viena 5 kg iepakojuma sanāk 2,4-2,6 litri gatavās mūrjavas.

Weber Firemortar jāuzklāj ar ķelli 1-2 mm biezā kārtā. Lielās kurtuvēs, kas paredzētas vienlaicīgi 5-10 kg malkai, ķieģeļus jāmūrē ar vismaz 1/3 savstarpējo pārklājumu.

Ja uzjauktā, vēl neiestrādātā java sāk sastingt, kategoriski aizliegts pievienot papildus ūdeni - to drīkst samaisīt tikai ar svaigu, tikko uzjauktu javu.

Weber Firemortar cietēšanas laiks ir 2-3 nedēļas. Pēdējās nedēļās laikā cietēšanas veicināšanai var izmantot siltā gaisa putēju. Pirmo krāsns iekurināšanu jāveic uzmanīgi ar nelielu uguni un ne ilgāk par pusstundu. Nākamās 3-5 dienas ar nelielu uguni jākurina 1-2 stundas katrā reizē. Krāsns durvīm un dūmvadam jābūt atvērtam visu laiku.

Nelielu kurtuves mūrējuma defektu labošanai Weber rekomendē karstumizturīgo remontjavu Weber Firerepair.

Tehniskie dati

Tehniskā informācija

Krāsa pelēka
Kārtas (šuves) biezums 1 - 2 mm
Frakcijas (grauda) lielums 0 - 0,5 mm
Patēriņš no 5 kg iepakojuma iznāk apmēram 20 šamota ķieģeļu mūrējums
Iestrādes temperatūra +5 ... + 30°C
Pievienojamais ūdens daudzums 0,8-0,9 litri / 2 kg
Izstrādes laiks pēc sajaukšanas ar ūdeni līdz 2 diennaktīm, uzglabājot slēgtā traukā
Cietēšanas laiks 2 - 3 nedēļas
Iepakojums 2 kg
Derīguma termiņš 24 mēneši