Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber FireRepair

Karstumizturīgā remontjava (līdz +1300oC)

Produkta informācija

Par produktu

Karstumizturīgā java visa veida mūrētu malkas krāšņu kurtuvju remontam. Izstrādāta speciāli plaisu un caurumu aizpildīšanai apkures krāsnīs, kamīnos, saunās, dārza grilos un cepeškrāsnīs.

Pozitīvās īpašības

  • Ātri un viegli iestrādājama - dari pats

Dokumentācija

Nosūtīt vai lejupielādēt dokumentāciju

Jūs variet vai nu nosūtīt dokumentāciju uz e-pastu vai lejupielādēt to.

Iestrāde

Iestrāde

Remontējamai pamatnei ar metāla suku rūpīgi jānoberž visas drūpošās daļiņas un sodrēji. Kurtuvi jāizsūc ar putekļu sūcēju un pēc tam jāizslauka ar mitru drānu vai sūkli. Pirms javas uzklāšanas pamatni viegli jāsamitrina ar ūdeni. Iestrādes laikā gaisa un pamatnes temperatūrai ir jābūt virs +5oC.

Sauso maisījumu jāsajauc tikai ar tīru ūdeni. Optimālai konsistencei 2 kg sausajam maisījumam jāpievieno 0,35-0,4 litri ūdens. Ja nepieciešama plūstošāka java, var pievienot 0,5 litrus. Vēl lielāku ūdens daudzumu pievienot nedrīkst - tas samazina materiāla saķeres īpašības. Maisīšanu jāveic ar mikseri vai lāpstiņu 3-5 minūtes, līdz tiek iegūta apstrādājama, viendabīga masa bez javas sabiezējumiem. Pēc tam maisījumu apmēram 5 minūtes jānostādina un vēlreiz viegli jāapmaisa.

Weber Firerepair jāuzklāj ar tērauda vai gumijas špakteļlāpstiņu līdz 10 mm biezā kārtā. Javu nedrīkst klāt uz skursteņa metāla detaļām, jo metāls karstumā izplešas vairāk nekā java.

Uzjauktais maisījums ir jāizstrādā stundas laikā. Ja uzjauktā, vēl neiestrādātā java sāk sastingt, kategoriski aizliegts pievienot papildus ūdeni - to drīkst samaisīt tikai ar svaigu, tikko uzjauktu javu. Hermētiski noslēgtā traukā uzjauktu javu var uzglabāt līdz pat vienai nedēļai.

Pirmo krāsns iekurināšanu jāveic uzmanīgi vismaz 3 dienas pēc remonta.

Tehniskie dati

Tehniskā informācija

Krāsa pelēki brūna
Kārtas biezums līdz 10 mm
Frakcijas (grauda) lielums 0 - 1 mm
Patēriņš no 2 kg iepakojuma iznāk apmēram 1 litrs gatavās javas
Pievienojamais ūdens daudzums 0,35-0,4 (0,5) litri / 2 kg
Izstrādes laiks pēc sajaukšanas ar ūdeni 1 stunda (līdz 1 nedēļai, uzglabājot slēgtā traukā)
Cietēšanas laiks 3 diennaktis
Iestrādes temperatūra +10…+30C
Ugunsdrošības klase A1
Iepakojums 2 kg
Derīguma termiņš 24 mēneši

Video