Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber HobbyConcrete

Hobijbetons dekoratīvo priekšmetu veidošanai

Produkta informācija

Par produktu

Ar polimēriem modificēta, ļoti plastiska cementa java rokdarbiem. Izstrādāta speciāli mazu un vidēji lielu betona interjera priekšmetu, dārza un citu vides objektu, skulptūru, kā arī mēbeļu veidošanai.

Pozitīvās īpašības

  • Ātri un viegli iestrādājama - dari pats
  • Inovatīvs un daudzveidīgs pielietojums
  • Plašas maisījuma konsistences variācijas, regulējot pievienojamā ūdens daudzumu
  • Mitruma un sala izturīgs rezultāts

Dokumentācija

Nosūtīt vai lejupielādēt dokumentāciju

Jūs variet vai nu nosūtīt dokumentāciju uz e-pastu vai lejupielādēt to.

Iestrāde

Iestrāde

Ņemot vērā sajauktās javas šķidro konsistenci, darbus ieteicams veikt ārpus telpām vai labi apklātā darba zonā. Pamatnēm jābūt attīrītām no gružiem un putekļiem. Visas veidnes vēlams ieļļot ar pārtikas eļļu. Iestrādes laikā gaisa un pamatnes temperatūrai ir jābūt virs +5OC. Jāizvairās no tiešas saules un stipra vēja.

Sauso maisījumu jāsajauc tikai ar tīru ūdeni. No ūdens daudzuma ir atkarīga gan javas konsistence, gan stiprība, tāpēc būtiski ievērot maksimāli pieļaujamo proporciju 1:5. Maisīšanu jāveic ar mikseri vai lāpstiņu 3-5 minūtes, līdz tiek iegūta apstrādājama, viendabīga masa bez javas sabiezējumiem. Pēc tam maisījumu apmēram 10 minūtes jānostādina un vēlreiz viegli jāapmaisa.

Weber Hobby Concrete klāj ar plaukstām, špakteļlāpstiņu vai ķelli. Liela izmēra, plānsienu objektiem ieteicams izmantot metāla vai stiklašķiedras sieta armējumu. Uzjauktais maisījums ir jāizstrādā stundas laikā.

Lai betona priekšmeti iegūtu pēc iespējas lielāku izturību, pēc veidošanas beigās noteikti jāveic rūpīga objektu mitrināšana ar ūdeni. Pirmā betona virsmas apsmidzināšana jāveic pēc 1-2 stundām un pēc tās jānosedz visas veidņu atklātās vietas. Smidzināšanu vismaz reizi dienā jāturpina līdz veidņu noņemšanai, ko atkarībā no izmēra un kārtas biezuma var veikt pēc 2-5 dienām.

Tehniskie dati

Tehniskā informācija

Krāsa pelēka
Frakcijas (grauda) lielums 0 - 3 mm
Iestrādes temperatūra +5 ... + 25°C
Pievienojamais ūdens daudzums 0,6-1 litrs / 5 kg (12-20% no sausā svara) Izstrādes laiks pēc sajaukšanas ar ūdeni 0,6-1 litrs / 5 kg (12-20% no sausā svara)
Izstrādes laiks pēc sajaukšanas ar ūdeni 1 stunda
Cietēšanas laiks 2 - 3 stundas
Iepakojums 5 kg un 15 kg
Derīguma termiņš 24 mēneši