Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber MultiGlue

Elastīgā flīžu remontlīme, kas izstrādāta speciāli neliela apjoma flīzēšanas darbiem un bojāta flīzējuma remontam.

Produkta informācija

Par produktu

Gaišas krāsas elastīgā flīžu līme iekšdarbiem un āra darbiem - mitrās un sausās telpās, terasēs un balkonos. Izstrādāta speciāli neliela apjoma flīzēšanas darbiem un bojāta flīzējuma remontam. Piemērota stabilām horizontālām un vertikālām minerālas izcelsmes pamatnēm, ģipškartona plāksnēm, hidroizolācijai un apsildāmām grīdām. Izmantojama akmens masas, keramisko, mozaīkas un klinkera flīžu līmēšanai.

Pozitīvās īpašības

  • Ātri un viegli iestrādājama - dari pats

Dokumentācija

Nosūtīt vai lejupielādēt dokumentāciju

Jūs variet vai nu nosūtīt dokumentāciju uz e-pastu vai lejupielādēt to.

Iestrāde

Iestrāde

Flīzējamai pamatnei ir jābūt stabilai, izlīdzinātai un attīrītai no vielām, kas vājina saķeri: gružiem, putekļiem un eļļām. Flīzējuma remonta gadījumā uzmanīgi jādemontē visas problemātiskās flīzes un rūpīgi jānotīra vecais flīžu līmes slānis. Pamatnes un gaisa temperatūrai iestrādes laikā un 2 diennaktis pēc iestrādes jābūt virs +10OC. Betona un citas absorbējošas pamatnes vēlams viegli samitrināt vai arī gruntēt ar dziļumgrunti Weber SAD-54. Apsildāmām grīdām pirms flīzēšanas ieteicams uz dažām stundām paaugstināt temperatūru līdz maksimumam, tad izslēgt apkuri un ļaut grīdai vienu diennakti atdzist.

Sauso maisījumu jāsajauc tikai ar tīru ūdeni. Ūdeni nedrīkst pievienot vairāk kā norādīts - tas samazina līmes saķeres īpašības. Maisīšanu jāveic ar mikseri vai lāpstiņu 3-5 minūtes, līdz tiek iegūta apstrādājama, viendabīga masa bez javas sabiezējumiem. Pēc tam maisījumu apmēram 10 minūtes jānostādina, lai sastāvā esošās vielas pilnvērtīgi reaģētu ar ūdeni un līme iegūtu atbilstošo konsistenci. Pirms līmēšanas sākuma java vēlreiz viegli jāapmaisa.

Līmēšanas javu ar gludu špakteļlāpstiņu vai ķelli jāuzklāj uz grīdas vai sienas pamatnes 3-8 mm biezā kārtā. Uzklāšanas laikā maisījums jāpiespiež, lai tas labāk iesūcas pamatnē, nodrošinot pēc iespējas labāku saķeri. Pēc tam uzklāto slāni izrievo ar roboto ķelli (robu izmērs 9x6x6 mm). Vienlaikus jānoklāj un jāizrievo tāds laukums, ko iespējams noklāt ar flīzēm 20 minūšu laikā. Uz pārklātās pamatnes pa vienai sāk klāt flīzes. Katru flīzi pēc uzlikšanas spēcīgi izgrūsta dažādos virzienos, tādējādi cieši iespiežot līmē. Rezultātā sienu flīzēm no otras puses līmei ir jānoklāj 80% flīžu virsmas, bet grīdām - 90%.

Lai pārbaudītu flīzes saķeri ar pamatni, laiku pa laikam var kādu uzklāto flīzi noņemt un atlikt vietā, pārbaudot, kā tā pielīp atpakaļ. Flīžu novietojumu iespējams koriģēt 10 minūšu laikā pēc to piestiprināšanas. Šuvju vietās līme drīkst pacelties ne augstāk par pusi no šuves dziļuma. Lieko javu uzreiz jānotīra ar mitru sūkli. Flīzēšanas krustiņus un citus savienojumu fiksēšanas palīglīdzekļus vēlams izņemt līdz ar līmes sacietēšanu. Darbarīki uzreiz pēc darbu beigām jānomazgā ar ūdeni.

Šuvju aizdari var veikt pēc 1-2 diennaktīm.

Tehniskie dati

Tehniskā informācija

Krāsa gaiši pelēka
Patēriņš apmēram 3 kg/m2
Iestrādes temperatūra +10 ... +30°C
Pievienojamais ūdens daudzums apmēram 1,5 litri / 5 kg
Izstrādes laiks pēc sajaukšanas ar ūdeni 3 stundas
Kārtas biezums 3 - 8 mm
Flīžu novietojuma korekcijas laiks (E) 10 minūtes
Cietēšanas laiks līdz šuvju aizdarei 1 - 2 diennaktis
Saķeres stiprība pēc 28 dienām > 1,0 N/mm2 (EN 1348)
Elastības klase S1
Iepakojums 5 kg
Derīguma termiņš 24 mēneši

Video