Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber OutdoorRepair

Remonta un izlīdzināšanas java betona konstrukciju apmešanai un izlīdzināšanai iekštelpās un āra darbos.

Produkta informācija

Par produktu

Ar polimēriem modificēta cementa java betona konstrukciju apmešanai un izlīdzināšanai iekštelpās un āra darbos. Izstrādāta speciāli horizontālu un vertikālu virsmu, piemēram, kāpņu, kolonnu un cokolu, remontam. Mitruma un sala izturīga. Piemērota betonam, kā arī visa veida minerālas izcelsmes pamatnēm, kas apmestas vai izlīdzinātas ar materiāliem uz cementa bāzes.

Pozitīvās īpašības

  • Ātri un viegli iestrādājama - dari pats

Dokumentācija

Nosūtīt vai lejupielādēt dokumentāciju

Jūs variet vai nu nosūtīt dokumentāciju uz e-pastu vai lejupielādēt to.

Iestrāde

Iestrāde

Remontējamai pamatnei ir jābūt stabilai. Ar metāla suku rūpīgi jānoberž visas drūpošās daļiņas, jānotīra gruži, putekļi un eļļas. Ja bojājuma vietā ir atsegta tērauda armatūra, tā jāpārklāj ar aizsargkrāsu. Pirms javas uzklāšanas pamatni viegli jāsamitrina ar ūdeni. Iestrādes laikā gaisa un pamatnes temperatūrai ir jābūt virs +5C.

Sauso maisījumu jāsajauc tikai ar tīru ūdeni. Ūdeni nedrīkst pievienot vairāk kā norādīts - tas samazina materiāla saķeres īpašības. Maisīšanu jāveic ar mikseri vai lāpstiņu 3-5 minūtes, līdz tiek iegūta apstrādājama, viendabīga masa bez javas sabiezējumiem. Pēc tam maisījumu apmēram 10 minūtes jānostādina un vēlreiz viegli jāapmaisa.

Weber Outdoor Repair jāuzklāj ar špakteļlāpstiņu vai ķelli 3-20 mm biezā kārtā. Plaisu un padziļinājumu aizpildes vietās pieļaujamā kārta var sasniegt 50 mm. Klājot materiālu vairākas kārtas, jāievēro, lai iepriekšējā kārta būtu pilnībā sacietējusi. Iestrādes laikā un vienu diennakti pēc iestrādes jāizvairās no caurvēja.

Uzjauktais maisījums jāizstrādā 45 minūšu laikā. Ja uzjauktā, vēl neiestrādātā java sāk sastingt, kategoriski aizliegts pievienot papildus ūdeni - maisījumu drīkst samaisīt tikai ar svaigu, tikko uzjauktu javu.

Lai ātra mitruma izdalīšanās rezultātā nerastos plaisas, uzreiz pēc iestrādes virsmu vēlams pārklāt ar polietilēna plēvi vai maisaudeklu un 2-5 diennaktis mitrināt. Remontēto virsmu var krāsot ar betona vai fasādes krāsām.

Tehniskie dati

Tehniskā informācija

Krāsa pelēka
Saķeres stiprība pēc 28 dienām > 1,0 MPa (EN 1542)
Spiedes izturība pēc 28 dienām > 15 MPa (EN 1542)
Iestrādes temperatūra +5 ... +25°C
Izstrādes laiks pēc sajaukšanas ar ūdeni 45minūtes
Kārtas biezums 3 - 20 mm (plaisu, padziļinājumu aizpildei - līdz 50 mm)
Frakcijas (grauda) lielums līdz 1,2 mm
Patēriņš apmēram 2 kg/m2/mm
Pievienojamais ūdens daudzums 0,8 litri / 5 kg
Cietēšanas laiks 2 - 3 stundas
Ugunsdrošības klase A2 (EN 13501-1)
Iepakojums 5 kg un 15 kg
Derīguma termiņš 24 mēneši

Video