Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber QuickRep

Ātri cietējošā remonta un aizpildīšanas java betona grīdu un sienu remontam iekštelpās, kā arī terasēs un balkonos.

Produkta informācija

Par produktu

Ar polimēriem modificēta, ātri cietējoša cementa java betona grīdu un sienu remontam iekštelpās, kā arī terasēs un balkonos. Izstrādāta speciāli horizontālu un vertikālu virsmu izlīdzināšanai, slīpuma veidošanai un špaktelēšanai pirms nobeiguma pārklājuma uzstādīšanas. Piemērota betonam, kā arī visa veida minerālas izcelsmes pamatnēm, kas apmestas vai izlīdzinātas ar materiāliem uz cementa bāzes. Var klāt uz apsildāmajām grīdām.

Pozitīvās īpašības

  • Ātri un viegli iestrādājama - dari pats

Dokumentācija

Nosūtīt vai lejupielādēt dokumentāciju

Jūs variet vai nu nosūtīt dokumentāciju uz e-pastu vai lejupielādēt to.

Iestrāde

Iestrāde

Apstrādājamai pamatnei ir jābūt stabilai, sausai un attīrītai no vielām, kas vājina saķeri: gružiem, putekļiem un eļļām. Pamatnes un gaisa temperatūrai iestrādes laikā un nedēļu pēc iestrādes jābūt virs +10C. Remontējamo vietu vēlams nogruntēt ar Weber.vetonit MD16.

Sauso maisījumu jāsajauc tikai ar tīru ūdeni. Ūdeni nedrīkst pievienot vairāk kā norādīts - tas samazina materiāla saķeres īpašības. Maisīšanu jāveic ar mikseri vai lāpstiņu 3-5 minūtes, līdz tiek iegūta apstrādājama, viendabīga masa bez javas sabiezējumiem. Pēc tam maisījumu apmēram 5 minūtes jānostādina un vēlreiz viegli jāapmaisa.

Weber Quickrep jāuzklāj ar špakteļlāpstiņu vai ķelli līdz 30 mm biezā kārtā. Plaisu un padziļinājumu aizpildes vietās pieļaujamā kārta var sasniegt 50 mm. Klājot materiālu vairākas kārtas, jāievēro, lai iepriekšējā kārta būtu pilnībā sacietējusi. Iestrādes laikā un vienu diennakti pēc iestrādes jāizvairās no caurvēja.

Uzjauktais maisījums jāizstrādā 15 minūšu laikā. Ja uzjauktā, vēl neiestrādātā java sāk sastingt, kategoriski aizliegts pievienot papildus ūdeni - maisījumu drīkst samaisīt tikai ar svaigu, tikko uzjauktu javu.

Normālos cietēšanas apstākļos apstrādātās pamatnes nobeiguma apdari var veikt jau pēc 2 stundām. Weber Quickrep virsma ir piemērota visa veida grīdas pārklājumiem, flīzēšanai, krāsošanai vai aplīmēšanai ar tapetēm.

Tehniskie dati

Tehniskā informācija

Krāsa tumši pelēka
Spiedes stiprības klase C 30 (EN 13813)
Kārtas biezums 0 - 30 mm (plaisu, padziļinājumu aizpildei - līdz 50 mm)
Iestrādes temperatūra +5 ... + 25°C, optimāli +15 ... +20°C
Izstrādes laiks pēc sajaukšanas ar ūdeni 15 minūtes
Cietēšanas laiks līdz vieglai pārstaigāšanai, slīpēšanai vai nākamās kārtas iestrādei 1 stunda (20°C, 50% RH)
Cietēšanas laiks līdz nobeiguma pārklājuma uzstādīšanai 2 stundas (20°C, 50% RH)
Frakcijas (grauda) lielums līdz 0,3 mm
Patēriņš apmēram 1,6 kg/m2/mm
Pievienojamais ūdens daudzums 1-1,4 litri / 5 kg (20-28% no sausā svara)
Lieces-stiepes stiprības klase C 30 (EN 13813)
Ugunsdrošības klase A2FL-s1 (EN 13501-1)
Iepakojums 5 kg
Derīguma termiņš 24 mēneši

Video