Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolasīt un saglabāt. Šie faili nesatur jutīgu informāciju.
Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācija šeit

Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Sīkdatņu politika

 

 

Sīkdatņu politika

 

INFORMĀCIJA PAR MŪSU SĪKDATŅU LIETOJUMU

Mūsu vietne e-weber.lv izmanto sīkdatnes, lai atšķirtu Jūs no citiem lietotājiem mūsu vietnē. Tas palīdz mums nodrošināt Jums labu pārlūkošanas pieredzi mūsu vietnē, un ļauj mums arī uzlabot mūsu vietni.

Saskaņā ar jaunākajām izmaiņām likumā visām tīmekļa vietnēm, kas darbojas atsevišķās Eiropas Savienības daļās, ir nepieciešams saņemt piekrišanu par sīkdatņu (vai līdzīgu tehnoloģiju) lietošanu vai glabāšanu Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Šī sīkdatņu politika sniedz Jums skaidru un atbilstošu informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.

1. Jūsu piekrišana

Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izvietošanai Jūsu datorā, lai analizētu to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo sīkdatņu politiku, lai iegūtu sīkāku informāciju par datiem, ko iegūstam, kad lietojat šo vietni.

Ja jūs nevēlaties pieņemt sīkdatnes, kas saistītas ar Jūsu šīs vietnes izmantošanu, Jums ir jāpārtrauc mūsu vietnes izmantošana.

2. Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela datne, kas sastāv no cipariem un burtiem un kas tiek izvietota Jūsu pārlūkā vai datora cietajā diskā. Sīkdatnes satur informāciju, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datora cieto disku.

3. Galvenie jēdzieni

Pirmās un trešās puses sīkdatnes: tas, vai sīkdatne ir "pirmās" vai "trešās" puses attiecas uz domēnu, kas izvieto sīkdatni. Pirmās puses sīkdatnes izvieto vietne, ko lietotājs konkrētajā brīdī apmeklē, piemēram, e-weber.lv izvietotās sīkdatnes.

Trešās puses sīkdatnes: sīkdatnes, ko izvieto domēns, kas nav lietotāja konkrētajā brīdī apmeklētās vietnes domēns. Ja lietotājs apmeklē vietni, un kāds cits objekts izvieto sīkdatni, izmantojot vietni, tā ir trešās puses sīkdatne.

Pastāvīgās sīkdatnes: šīs sīkdatnes paliek lietotāja ierīcē sīkdatnē noteiktu laika periodu. Tās tiek aktivētas katru reizi, kad lietotājs apmeklē vietni, kas ir izvietojusi konkrēto sīkdatni.

Pagaidu sīkdatnes: šīs sīkdatnes atļauj vietņu vadītājiem saistīt lietotāja darbības pārlūka sesijas laikā. Pārlūka sesija sākas, kad lietotājs atver pārlūka logu, un beidzas, kad aizver pārlūka logu. Pagaidu sīkdatnes tiek izvietotas īslaicīgi. Kad Jūs aizverat pārlūku, visas pagaidu sīkdatnes tiek izdzēstas.

4. Kā dzēst un bloķēt mūsu sīkdatnes


Jūs varat bloķēt sīkdatnes, aktivējot sava pārlūka iestatījumus, kas Jums ļauj atteikties no visām vai dažām sīkdatnēm. Tomēr, ja Jūs izmantojat sava pārlūka iestatījumus, lai bloķētu visas sīkdatnes (tostarp būtiskas sīkdatnes), Jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt visai mūsu vietnei vai kādai tās daļai. Ja vien Jūs neesat izmainījis Jūsu pārlūka iestatījumus tā, lai tas atsakās no sīkdatnēm, mūsu sistēma izvietos sīkdatnes, tiklīdz jūs apmeklēsiet mūsu vietni. Sīkdatņu izslēgšana vai izdzēšana nepasargās no ierīces identifikācijas un saistīto datu vākšanas.

5. Kā izslēgt sīkdatnes?

Interneta pārlūki ļauj jums mainīt savu sīkdatņu iestatījumus. Šie uzstādījumi parasti atrodami "options" vai "preferences" izvēlnēs Jūsu interneta pārlūkā. Lai izprastu šos iestatījumus, sekojošās saites var būt Jums noderīgas. Pretējā gadījumā, lai saņemtu sīkāku informāciju, Jums vajadzētu izmantot "Help" opciju savā interneta pārlūkprogrammā.

6. Vai es varu atsaukt savu piekrišanu?

Kad esat devis mums savu piekrišanu izmantot sīkdatnes, mēs izvietosim sīkdatni Jūsu datorā vai ierīcē, lai atcerētos to nākamreiz. Tā ar laiku izbeigsies. Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, Jums nepieciešams izdzēst sīkdatnes, izmantojot sava interneta pārlūka iestatījumus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par sīkdatņu dzēšanu vai bloķēšanu, lūdzu, apmeklējiet http://www.aboutcookies.org/Default.aspx?page=2.

7. Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kāpēc?

Mūsu vietnē izmatotās sīkdatnes ir iedalītas sekojoši:

 •     Stingri nepieciešamas
 •     Darbības
 •     Funkcionalitātes
 •     Mērķa

 

8. Stingri nepieciešamas“Stingri nepieciešamās” sīkdatnes ļauj Jums pārvietoties vietnē un izmantot pamata iespējas, piemēram, drošās zonās un iepirkšanās grozus. Bez šīm sīkdatnēm nevaram nodrošināt Jūsu pieprasītos pakalpojumus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs sīkdatnes nevāc par Jums informāciju, ko varētu izmantot tirgzinībām vai lai atcerētos, kur esat bijis internetā.Mēs izmantojam stingri nepieciešamās sīkdatnes, lai:

  • Atcerētos informāciju, ko esat ierakstījis pasūtījuma veidlapā, kad Jūs pārejat uz citām lapām tīmekļa pārlūka sesijas laikā;
  • Atcerētos preces un pakalpojumus, ko pasūtījāt, kad nonākat izrakstīšanās lapā;
  • Identificētu Jūs, kad esat pieteicies mūsu vietnē;
  • Pārliecinātos, ka Jūs pievienojaties pareizajam pakalpojumam, kad esam veikuši izmaiņas vietnes darbībā; un
  • Maršrutētu lietotājus uz specifiskām pakalpojuma aplikācijām vai specifiskiem serveriem.


  Šo sīkdatņu pieņemšana ir vietnes izmantošanas nosacījums, tādēļ, ja Jūs atceļat šīs sīkdatnes, mēs nevaram garantēt Jūsu apmeklējuma pieredzi mūsu vietnē un to, kā mūsu vietnes drošības sistēma darbosies Jūsu apmeklējuma laikā.

  9. Darbības

  “Darbības” sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni (piemēram, kuras lapas Jūs apmeklējat un vai Jums rodas jebkādas kļūdas). Šīs sīkdatnes nevāc nekādu informāciju, kas varētu Jūs identificēt, un tiek izmantotas tikai, lai palīdzētu mums uzlabot mūsu vietnes darbību, saprastu, kas interesē mūsu lietotājus, un lai novērtētu, cik efektīva ir mūsu reklāma.

  Mēs izmantojam darbības sīkdatnes:

   •  Tīmekļa analītikai: lai sniegtu statistiku par, to, kā tiek lietota mūsu vietne;
   •  Reklāmu atbildes rādītājiem: lai redzētu, cik efektīva ir mūsu reklāma, ieskaitot to, kas norāda uz mūsu vietni;
   •  Saistītajai sekošanai: lai sniegtu atsauksmes partneriem, ka viens no mūsu apmeklētājiem ir apmeklējis arī viņu vietni. Šis var iekļaut ziņas par iegādātajiem produktiem;
   •  Kļūdu vadībai: lai ļautu mums uzlabot vietni, novērtējot jebkādas radušās kļūdas; un
   •  Dizainu testēšanai: lai testētu dažādus mūsu vietnes dizainus.

   Dažas no šīm sīkdatnēm pārvalda trešās personas, un sīkākai informācijai Jūs varat atsaukties uz trešo personu vietņu privātuma paziņojumiem.

   Izmantojot mūsu vietni, Jūs piekrītat izmantot darbības sīkdatnes. Šo sīkdatņu pieņemšana ir vietnes izmantošanas nosacījums, tādēļ, ja Jūs atceļat šīs sīkdatnes, mēs nevaram garantēt, kā mūsu vietne Jums darbosies.

   10. Funkcionalitātes


   “Funkcionalitātes” sīkdatnes tiek izmantotas, lai sniegtu pakalpojumus vai lai atcerētos iestatījumus, lai uzlabotu Jūsu apmeklējumu.

   Mēs izmantojam funkcionalitātes sīkdatnes, lai:

    •  Atcerētos, kādus iestatījumus esat piemērojis, piemēram, izkārtojumu, teksta izmēru, izvēles un krāsas;
    •  Atcerētos, vai mēs jau esam Jums jautājuši, vai vēlaties aizpildīt aptauju; un
    •  Parādītu Jums, kad esat pieteicies vietnē.

    Dažas no šīm sīkdatnēm pārvalda trešās personas, un sīkākai informācijai Jūs varat atsaukties uz trešo personu vietņu privātuma paziņojumiem.

    11. Mērķa


    “Mērķa” sīkdatnes ir saistītas ar pakalpojumiem, ko sniedz trešās personas, piemēram, "Like" un "Share" pogas. Trešās personas sniedz šos pakalpojumus pret informāciju, ka esat apmeklējis mūsu vietni.

    Mēs izmantojam mērķa sīkdatnes, lai:

    • Saistītos ar sociālajiem tīkliem kā "Facebook", kas var pēc tam izmantot informāciju par Jūsu apmeklējumu, lai izmantotu uz Jums mērķētas reklāmas citās vietnēs; un
    • Sniegtu reklāmas aģentūrām informāciju par Jūsu apmeklējumu, lai tās var sniegt Jums reklāmas, kas varētu būt Jums interesantas.


    Visas šīs sīkdatnes pārvalda trešās personas, un sīkākai informācijai Jūs varat atsaukties uz trešo personu vietņu privātuma paziņojumiem.

    Vietnes lietošanas noteikumi

     

    1. Tīmekļa vietnes un mobilo aplikāciju lietošanas noteikumi

    Šī lapa (kopā ar attiecinātajiem dokumentiem) sniedz Jums lietošanas noteikumus, kurus Jūs varat izmantot mūsu tīmekļa vietnē e-weber.lv un/vai mūsu mobilajās aplikācijās (jebkura un/vai visas no tām šajā dokumentā turpmāk "mūsu vietne") gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs. Lūdzu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus pirms vietnes lietošanas. Izmantojot mūsu vietni, Jūs norādāt, ka pieņemat šos noteikumus un piekrītat tos ievērot. Ja Jūs nepiekrītat šiem lietošanas noteikumiem, lūdzu, atturieties no mūsu vietnes izmantošanas.

    2. Informācija par mums


    Mūsu vietni uztur Saint-Gobain Celtniecības Produkti SIA. ("Mēs"). Mūsu  reģistrācijas numurs 40003350896, un mūsu juridiskā adrese ir Daugavgrīvas iela 83, Rīga, LV-1007

    3. Piekļuve mūsu vietnei

    Mūsu vietnei ir atļauta pagaidu pieeja, un mēs paturam tiesības atcelt vai izmainīt mūsu sniegtos pakalpojumus mūsu vietnē bez iepriekšēja paziņojuma (skatīt zemāk). Mēs nenesam atbildību par to, ja kāda iemesla dēļ piekļuve mūsu vietnē jebkādā brīdī uz jebkādu laika periodu nav pieejama.

    Laiku pa laikam mēs varam lietotājiem, kas pie mums reģistrējušies, ierobežot piekļuvi dažām mūsu vietnes daļām vai visai vietnei.

    Ja Jūs izvēlaties vai Jums ir piešķirts lietotāja identifikācijas kods, parole vai jebkura cita informācija kā daļa no mūsu drošības procedūras, Jums pret šādu informāciju ir jāizturas kā pret konfidenciālu, un Jūs nedrīkstat to izpaust nevienai trešajai pusei. Mums ir tiesības atspējot jebkuru izvēlēto vai piešķirto lietotāja identifikācijas kodu vai paroli jebkurā laikā, ja, mūsuprāt, neesat ievērojis kādu no šiem lietošanas noteikumiem.

    Lietojot mūsu vietni, Jums ir jāievēro mūsu atļautās lietošanas politikas noteikumi. Jūs esat atbildīgs par to, lai veiktu visus pasākumus, kas vajadzīgi, lai varētu piekļūt mūsu vietnei. Jūs esat atbildīgs arī par to, lai visas personas, kas piekļūst mūsu vietnei, izmantojot Jūsu interneta pieslēgumu, ir informētas par šiem noteikumiem un tos ievēro.

    4. Intelektuālā īpašuma tiesības


    Mēs esam visu mūsu vietnes intelektuālā īpašuma tiesību un tajā publicēto materiālu īpašnieks vai licenciāts. Šos darbus cita starpā aizsargā autortiesību un preču zīmju likumi un konvencijas visā pasaulē. Visas šādas tiesības ir aizsargātas.

    Jūs drīkstat izdrukāt vienu eksemplāru un lejupielādēt izrakstus no jebkuras lapas mūsu vietnē Jūsu personīgajai atsaucei, un Jūs varat pievērst citu jūsu organizācijas dalībnieku uzmanību mūsu vietnē ievietotajiem materiāliem.

    Jūs nedrīkstat izmainīt jebkuru izdrukāto vai lejupielādēto materiālu papīru vai digitālās kopijas, nedrīkstat izmantot jebkuras ilustrācijas, fotogrāfijas, video vai audio sekvences vai jebkuru grafisko materiālu atsevišķi no jebkādas pievienotās informācijas.

    Norāde uz mūsu (un visu identificēto ieguldītāju) kā mūsu vietnes materiālu autoru statusu vienmēr ir obligāta.

    Jūs nedrīkstat izmantot jebkuru mūsu vietnes materiālu daļu komerciāliem mērķiem, nesaņemot licenci no mums vai mūsu licencētāja. Ja Jūs izdrukājat, kopējat vai lejupielādējat kādu daļu no mūsu vietnes, pārkāpjot šos lietošanas noteikumus, Jūsu tiesības izmantot mūsu vietni uzreiz tiek atceltas, un Jums pēc mūsu izvēles jāatgriež vai jāiznīcina jebkuras Jūsu sagatavotās materiālu kopijas.

    5. Atlīdzība

    Jūs piekrītat atlīdzināt mums un pasargāt mūs no jebkādām saistībām, prasībām un izdevumiem, kas radušies no Jūsu jebkāda satura iesniegšanas, publicēšanas vai pārsūtīšanas, izmantojot mūsu vietni, vai no Jūsu vai jebkuras citas personas, par kuru esat atbildīgs, mūsu vietnes izmantošanas/ļaunprātīgas izmantošanas, vai no Jūsu šo lietošanas noteikumu pārkāpumiem.

    6. Paļaušanās uz publicēto informāciju

    Komentāri un citi mūsu vietnē publicētie materiāli nav paredzēti kā padomi, uz kuriem paļauties. Tāpēc mēs atsakāmies no jebkādas atbildības, kas izriet no jebkura mūsu vietnes apmeklētāja vai ikviena, kas var tikt informēts par jebkuru mūsu vietnes saturu, jebkādas paļaušanās uz šiem materiāliem.

    7. Mūsu vietne regulāri mainās

    Mūsu mērķis ir atjaunināt mūsu vietni regulāri, un mēs varam mainīt tās saturu jebkurā laikā. Ja rodas nepieciešamība, mēs varam pārtraukt piekļuvi mūsu vietnei vai slēgt to uz nenoteiktu laiku. Jebkuri materiāli jebkurā noteiktā brīdī mūsu vietnē var būt novecojuši, un mums nav pienākuma atjaunināt šādus materiālus.

    8. Mūsu atbildība

    Materiāls, kas redzams mūsu vietnē, ir bez jebkādām garantijām vai nosacījumiem par tā patiesumu. Ciktāl to atļauj likums, mēs, pārējie mūsu grupas uzņēmumu locekļi un ar mums saistītās trešās personas nepārprotami izslēdz:

    • Visus nosacījumus, garantijas un citus noteikumus, kas citādi varētu tikt netieši noteikti ar statūtiem, anglosakšu tiesībām vai taisnīguma tiesībām
    • Jebkādu atbildību par jebkādiem tiešiem, netiešiem vai izrietošiem zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies jebkuram lietotājam saistībā ar mūsu vietnes, jebkuru saistīto vietņu un jebkuru publicēto materiālu izmantošanu, nespēju izmantot vai to izmantošanas rezultātiem;
    •  Jebkādu atbildību par:
    1. ienākumu vai ieņēmumu zaudējumiem;
    2. uzņēmējdarbības zaudējumiem;
    3. peļņas vai līgumu zaudējumiem;
    4. sagaidāmiem ietaupīju zaudējumiem;
    5. datu zudumu;
    6. nemateriālo vērtību zaudējumiem;
    7. izšķērdētu vadības vai biroja laiku;
    8. un jebkuru citu jebkāda veida zaudējumu vai kaitējumu, kas tomēr radies no cilvēktiesību pārkāpuma (ieskaitot nolaidību), līguma laušanas vai citādi, pat tad, ja ir bijis paredzams, ar nosacījumu, ka šis noteikums neaizliedz prasības par zaudējumu vai kaitējumu Jūsu materiālajam īpašumam vai jebkādas citas prasības par tiešiem finansiāliem zaudējumiem, kas nav izslēgti ar kādu no iepriekšējām kategorijām.


    Tas neietekmē ne mūsu atbildību par nāvi vai miesas bojājumiem, kas radušies mūsu nolaidības dēļ, ne mūsu atbildību par krāpniecisku sagrozījumu vai pamatjautājumu sagrozījumu, ne arī jebkādu citu atbildību, ko nevar izslēgt vai ierobežot saskaņā ar piemērojamiem likumiem.

    9. Informācija par Jums un Jūsu apmeklējumiem mūsu vietnē

    Mēs apstrādājam informāciju par Jums, saskaņā ar mūsu privātuma politiku. Izmantojot mūsu vietni, Jūs piekrītat šādai apstrādei un garantējat, ka visi Jūsu sniegtie dati ir pareizi.

    10. Materiālu augšupielāde mūsu vietnē

    Ikreiz, kad Jūs izmantojat funkciju, kas ļauj Jums augšupielādēt materiālu mūsu vietnē vai arī sazināties ar citiem lietotājiem mūsu vietnē, Jums ir jāievēro mūsu atļautās lietošanas politikas satura standarti. Jūs garantējat, ka jebkāds šāds ieguldījums atbilst šiem standartiem, un Jūs atlīdzināt mums par jebkuru šīs garantijas pārkāpumu.

    Jebkurš materiāls, ko Jūs augšupielādējat mūsu vietnē, tiks uzskatīts par nekonfidenciālu un nepatentētu, un mums ir tiesības jebkādiem mērķiem lietot, kopēt, izplatīt un izpaust trešajām personām jebkādu šādu materiālu. Mums arī ir tiesības atklāt Jūsu identitāti jebkurai trešajai personai, kas informē, ka ar jebkuru materiālu, ko esat publicējis vai augšupielādējis mūsu vietnē, ir pārkāptas viņu intelektuālā īpašuma tiesības vai viņu tiesības uz privātās dzīves neaizskaramību.

    Mēs nebūsim atbildīgi nevienai trešajai personai par Jūsu vai kāda cita lietotāja mūsu vietnē publicētā materiāla saturu vai patiesumu. Mums ir tiesības dzēst jebkuru Jūsu veidoto materiālu vai publikāciju mūsu vietnē, ja pēc mūsu domām šāds materiāls neatbilst izklāstītajiem mūsu atļautās lietošanas politikas satura standartiem.

    11. Vīrusi un citi pārkāpumi

    Jūs nedrīkstat ļaunprātīgi izmantot mūsu vietni, apzināti ieviešot vīrusus, Trojas zirgus, tārpus, loģikas bumbas vai citu materiālu, kas ir ļaunprātīgs vai tehnoloģiski kaitīgs. Jūs nedrīkstat censties iegūt nesankcionētu piekļuvi mūsu vietnei, serverim, kurā tiek glabāta mūsu vietne, vai jebkuram serverim, datoram vai datu bāzei, kas saistīta ar mūsu vietni. Jūs nedrīkstat uzbrukt mūsu vietnei, izmantojot DOS vai DDOS uzbrukumus.

    Pārkāpjot šo noteikumu, saskaņā ar 1990. gada Datoru ļaunprātīgas izmantošanas likumu Jūs veicat noziedzīgu pārkāpumu. Mēs ziņosim attiecīgajām tiesību aizsardzības iestādēm par jebkādu šādu pārkāpumu, un mēs sadarbosimies ar šīm iestādēm, atklājot tām Jūsu identitāti. Šādu pārkāpumu gadījumā Jūsu tiesības izmantot mūsu vietni beidzas nekavējoties.

    Mēs nebūsim atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem vai kaitējumu, ko izraisījis DDOS uzbrukums, vīruss vai cits tehnoloģiski kaitīgs materiāls, kas var inficēt Jūsu datoriekārtas, datorprogrammas, datus vai citu patentētu materiālu mūsu vietnes izmantošanas, jebkura tajā publicētā materiāla lejupielādes vai jebkuras saistītās vietnes dēļ.

    12. Sasaiste ar mūsu vietni

    Jūs drīkstat publicēt saiti uz mūsu vietni, ja Jūs darāt godīgi un likumīgi, un tas nebojā vai neizmanto mūsu reputāciju, taču Jūs nedrīkstat izveidot saiti, kas norāda uz jebkādu mūsu puses saistību vai apstiprinājumu ja tāda nav.

    Jūs nedrīkstat izveidot saiti no jebkuras vietnes, kas nepieder Jums.

    Mūsu vietne nedrīkst tikt ierāmēta jebkurā citā vietnē, un Jūs nedrīkstat izveidot saiti uz jebkuru citu mūsu vietnes daļu kā tikai mājaslapu.

    Mēs paturam tiesības atsaukt sasaistes atļauju bez iepriekšēja brīdinājuma. Tīmekļa vietnei, no kuras jūs veidojat saiti, jāievēro visi mūsu atļautās lietošanas politikas satura standartu aspekti. Ja vēlaties izmantot jebkādu materiālu mūsu vietnē citādi, kā minēts iepriekš, lūdzu, vērsieties ar savu jautājumu info.lv@saint-gobain.com

    13. Jūsu bažas

    Ja Jums ir kādas bažas par materiālu, kas parādās mūsu vietnē, lūdzu, sazinieties ar mums uz info.lv@saint-gobain.com

    14. Saites no mūsu vietnes

    Ja mūsu vietne satur saites uz citām vietnēm un trešo personu sniegtajiem resursiem, šīs saites ir paredzētas tikai Jūsu informācijai. Mums nav nekādas kontroles pār šo vietņu vai resursu saturu, un mēs neuzņemamies nekādu atbildību par to vai par jebkādiem zaudējumiem vai bojājumiem, kas var rasties no to lietošanas.

    15. Izbeigšana


    Mēs paturam tiesības pēc mūsu ieskatiem pārtraukt Jūsu piekļuvi visai mūsu vietnei vai kādai tās daļai bez iepriekšēja brīdinājuma. Pēc šādas izbeigšanu vai atcelšanas Jums tiks liegta pieeja jebkādai informācijai un datnēm, kas ir saglabātas mūsu vietnē.